Nasze usługi

Projektujemy logo,
identyfikacje wizualne

Logo jest opowieścią o Twojej marce. Zgodnie z tą myślą przygotujemy historię Twojej firmy. Wykorzystamy szereg graficznych narzędzi, które przedstawią Twoje usługi z najsilniejszej strony. Posiadając opracowany system identyfikacji będziesz mógł sprawnie komunikować się ze swoimi odbiorcami, a oni na pewno zwrócą na Ciebie uwagę. Wyróżnimy Twój biznes na tle konkurencji, dzięki czemu zyskasz przewagę i osiągniesz zamierzone biznesowe cele. Sprawimy, że zapadniesz w pamięć i zyskasz swój indywidualny charakter. Opowiedz nam o swojej firmie, a My przygotujemy narzędzia, za pomocą których zyskasz pozycję lidera.

 

 

Zobacz przykładowe projekty

Zajmujemy się
webdesignem tworząc
strony www, aplikacje, sklepy

Posiadanie strony internetowej to kluczowy element w budowaniu wizerunku marki. Niezależnie od wielkości firmy, Twoja obecność w sieci jest obowiązkowa. W projektowaniu stron internetowych stawiamy na wysoką jakość treści zgodnej z zasadami SEO i pozycjonowania. Intuicyjny i logiczny układ strony wpłynie pozytywnie na emocje odbiorcy, czego efektem będzie kontakt z Twoją firmą. Całość spakujemy w najnowszą technologię i standardy projektowania. Otrzymasz stronę,którą przemówisz do swoich klientów i zaczniesz zarabiać.

 

 

Zobacz przykładowe projekty

Tworzymy na potrzeby
druku. Oferujemy również
nadzór DTP

Prowadzenie firmy wiąże się z opracowaniem materiałów na potrzeby druku. Wizytówki, foldery czy pozostałe formy drukowane stanowią nieodłączny element promocji własnej marki. Przygotujemy dla Twojej firmy wszelkie materiały prezentujące Twoją firmę z najlepszej strony. Zaproponujemy formę druku, rodzaj papieru oraz dopilnujemy procesu druku.

 

 

Zobacz przykładowe projekty

Proces

Każdy projekt graficzny to proces, którego
poszczególne elementy są niezwykle istotne
w zaistnieniu marki.

W naszym studio zleceniodawca jest nieodłączną częścią procesu projektowego. Zależy nam na jego aktywnym uczestnictwie w każdym etapie. Takie działanie pomaga nam zachować wstępne założenia, czego wynikiem jest zadowalający dla obu stron projekt. Jesteśmy pewni naszych decyzji, ale nie zamykamy się na Twoje sugestie. Pragniemy dostarczyć estetyczny, a zarazem funkcjonalny projekt, którego głównym celem jest realizacja biznesowych założeń.

 • 1

  Diagnoza

  Pracę rozpoczynamy od szczegółowej rozmowy na temat Twojego pomysłu. Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Definiujemy cel projektu oraz jego założenia.

 • 2

  Strategia

  W oparciu o założenia projektowe przystępujemy do opracowania strategii projektu oraz wstępnej koncepcji. Zapraszamy do dyskusji.

 • 3

  Proces kreatywny

  Rozpoczynamy prace kreatywne. Powstają pierwsze pomysły i szkice, które stanowią punkt wyjścia do stworzenia projektu.

 • 4

  Konsultacje projektu

  Wspólnie konsultujemy nasze propozycje. Dzięki takiej weryfikacji jesteśmy w stanie utrzymać się przy strategii projektu.

 • 5

  Projektowanie graficzne

  Jesteśmy przywiązani do łączenia estetyki z funkcjonalnością. Zachowujemy dobre zasady projektowe i staramy się uzyskać efekt zadowalający odbiorcę.

 • 6

  Wdrożenie

  Oddajemy projekt, ale nadal jesteśmy w niego zaangażowani. Obserwujemy efektywność naszych rozwiązań, co często przekłada się na długotrwałą współpracę.